Wystawa w Olimpie

Kolejną odsłonę wystawy ”Okiem fotografa światłem malowane”, przygotowanej przez członków Okręgu Lubelskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody, można oglądać w łączniku Galerii Handlowej „Olimp” – Lublin, Al. Spółdzielczości Pracy 34 do 20 kwietnia br. w godzinach pracy Galerii.

„Okiem fotografa światłem malowane”

Zapraszam wszystkich miłośników piękna przyrody i krajobrazu na wernisaż wystawy fotografii członków Okręgu Lubelskiego ZPFP, który odbędzie się w środę 27 stycznia o godz. 18:00 w Galerii Pomost i Galerii pod Schodami w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów”, przy ul. Kiepury 5a.    Wystawa będzie prezentowana do końca lutego.

Prezentacje 2015

Czas leci – tak niedawno – prawie wczoraj był huczny jubileusz 10-lecia Stalowowolskiego Stowarzyszenia Fotograficznego „Animus” (którego to mam zaszczyt być członkiem) i wystawa dorobku artystycznego członków „Prezentacje 2014” a tu już „Prezentacje 2015, a na niej trzy moje prace. Wernisaż odbędzie się dnia 29.11.2015 r. (niedziela) o godzinie 18.00 Czytaj dalej…