Początek nowego roku to dobra pora na podsumowanie prac z roku ubiegłego. Tymi podsumowaniami bywają najczęściej wystawy najlepszych prac. Tradycyjnie jak co roku członkowie OL ZPFP –a więc i ja – prezentują się na wystawie „Piękno przyrody w obiektywie lubelskich fotografów”. Wernisaż wystawy odbył się 8 stycznia w DDK Czechów w Lublinie przy ul. Kiepury 5a. Wystawę można oglądać do 3 lutego w godzinach pracy DDK Czechów.

Natomiast członkowie Stalowowolskiego Stowarzyszenia Fotograficznego „Animus”, którego też jestem członkiem, szykują wystawę  „Prezentacje 2019”. To już piętnasty raz. Wernisaż odbędzie się 12 stycznia o godz. 17.00 w Galerii TŁO MDK Stalowa Wola przy ul. 1 Sierpnia 9.

Trzecia wystawa, moja autorska, „Skalne piękno Gór Świętokrzyskich” jest nadal w Geoparku Kielce Centrum Geoedukacji, przy ulicy Daleszyckiej 21. To już ostatnie dni.

Przy okazji – w okresie ferii zimowych, od 13 stycznia do 21 lutego, wstęp do Centrum Geoedukacji jest bezpłatny i możliwe jest indywidualne zwiedzanie wystawy stałej oraz seanse w kinie 5D. Więcej na stronie Geoparku Kielce.

(kliknij na miniaturce, aby ją powiększyć)